Prezentace ppsx - Kostely v Plzeňském kraji 5

Nejde-li Vám prezentace ppsx Kostely v Plzeňském kraji 5 stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Kladrubský klášter je bývalý benediktinský klášter v Kladrubech, nedaleko města Stříbro. Nachází se na návrší nad říčkou Úhlavkou a je dominantou krajiny. Byl založen roku 1115 českým knížetem Vladislavem I., roku 1421 byl pobořen husity, obnoven byl v celém rozsahu ve stylu barokní gotiky v 1. až 2. třetině 18. století a poté roku 1785 zrušen za josefinských reforem.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, kostely, Kladruby, kostel Nanebevzetí Panny Marie, klášterní kostel, kostel Sv.Jakuba Většího, Skapce, kostel Nejsvětější Trojice, Jivjany, kaple Sv.Kříže, Blížejov, Sv.Martin, Kanice, kaple Sv.Jana Nepomuckého, Podzámčí u Kdyně, kaple Nejsvětější Trojice, Horšovský Týn, Sv.Anna, Dobřany, Sv.Mikuláš, Sv.Vít, Nýrsko, kostel Sv.Tomáše, Železná Ruda, kostel Panny Marie, Plzeňský kraj, Česko ,

Prezentaci ppsx Kostely v Plzeňském kraji 5 jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 16. 09. 2014 si prezentaci stáhlo 413 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Kostely v Plzeňském kraji 5 pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la JS.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 4,51 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Kostely v Plzeňském kraji 5 můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.