Prezentace pps - Kostarika

Nejde-li Vám prezentace pps Kostarika stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Kostarika je republika ve Střední Americe. Sousedními státy jsou na severu Nikaragua na jihu Panama. Západní pobřeží Kostariky omývají vody Tichého oceánu, východní Karibské moře. Celková délka kostarického pobřeží je 1 466 km z toho 212 km na Karibiku a 1 254 km na Pacifiku.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, San Jose, vulkán, pláže, moře, dovolená, banány, káva, Kostarika, Jižní Amerika,

Prezentaci pps Kostarika jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Jižní Amerika.

Od 09. 06. 2010 si prezentaci stáhlo 1008 návštěvníku.

Prezentaci pps Kostarika pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Adriana Ciobanu.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 4,70 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Kostarika můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.