Prezentace ppsx - Klášter Plasy

Nejde-li Vám prezentace ppsx Klášter Plasy stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Klášter Plasy je bývalý cisterciácký klášter v městečku Plasy v okrese Plzeň-sever. Klášter byl založen roku 1144, období středověké prosperity definitivně ukončily husitské války. Nového rozkvětu se klášter dostal v období baroka, kdy byl vybudován dnešní vrcholně barokní areál za účasti předních architektů Matheye, Santiniho a Dientzenhofera.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, klášter, Plasy, konvent, nemocnice, dvůr, pivovar, kašna, kaple, sýpka, Mariánská Týnice, kostel, muzeum, Plzeňský kraj, Česká republika,

Prezentaci ppsx Klášter Plasy jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 15. 10. 2015 si prezentaci stáhlo 283 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Klášter Plasy pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la JS.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 5,22 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Klášter Plasy můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.