Prezentace ppsx - Kelly Higgs

Nejde-li Vám prezentace ppsx Kelly Higgs stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Kelly Higgs je dekorativní botanická umělkyně se sídlem v Jižní Africe. Její velmi vyhledávaná, pro originální obrazy, které byly vystaveny v prestižních londýnských galeriích, stejně jako na několika soukromých výstavách v Johannesburgu. Její vášní je malování květin a pozadí v grafickém designu. Spolupracovala s vybranými mezinárodními společnostmi, pro které navrhla různé dekorativní výrobky.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, obrazy, zátiší, květiny, Kelly Higgs,

Prezentaci ppsx Kelly Higgs jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Foto-obrazy.

Od 22. 11. 2017 si prezentaci stáhlo 174 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Kelly Higgs pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Katča.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 4,30 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Kelly Higgs můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.