Prezentace pps - Karlštejn - prohlídka hradu

Nejde-li Vám prezentace pps Karlštejn - prohlídka hradu stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Středověký hrad Karlštejn, dříve nazývaný také Karlův Týn, je středověký hrad, nacházející se uprostřed Chráněné krajinné oblasti Český kras a je je národní kulturní památkou. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, hradby, věž Velká, Mariánská, Studniční, Hodinová, Dřevěný most, Velké nádvoří, Purkrabský dům, hrad, Karlštejn, Česko,

Prezentaci pps Karlštejn - prohlídka hradu jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Hrady,zámky,paláce.

Od 21. 02. 2012 si prezentaci stáhlo 1153 návštěvníku.

Prezentaci pps Karlštejn - prohlídka hradu pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Domácí počítač.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 4,74 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Karlštejn - prohlídka hradu můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.