Prezentace ppsx - Karel Kryl - Monology

Nejde-li Vám prezentace ppsx Karel Kryl - Monology stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Karel Kryl (25.11.1993)
- „Sametem se dá krásně škrtit. A do sametu se koneckonců balily sťaté hlavy. Já nenavrhuji, aby se stínaly hlavy. Tady ale jakoby nikdo nebyl vinen zradou, stavem této země. Lidi vidí bývalého tajemníka, jak si hoví dál, momentálně coby podnikatel. Jak chcete, aby vyrostla nová, lepší generace, když se každý může přesvědčit, že se vyplácí lumpárna, a ne poctivost."

Klíčová slova: prezentace s hudbou, Karel Kryl, Atlantis, Babylon, Holáryjó, Idyla, Monology, Od Čadce k Dunaju, Ostrov pokladů, Platýs, Pochyby, Smečka, Za vozem,

Prezentaci ppsx Karel Kryl - Monology jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Hudební.

Od 26. 09. 2017 si prezentaci stáhlo 207 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Karel Kryl - Monology pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la BM.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 9,31 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Karel Kryl - Monology můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.