Prezentace ppsx - Karel Gott - Vltava

Nejde-li Vám prezentace ppsx Karel Gott - Vltava stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Je těžké napsat pár slov o někom, kdo má tísíce nahrávek stovek písní.
- V roce 1977 byl Karlu Gottovi propůjčen titul zasloužilý umělec a v roce 1985 pak titul národní umělec, tj. nejvyšší vyznamenání, které tehdy mohlo být uděleno za zásluhy v oblasti umění. Bylo to vůbec poprvé, co nejvyšší umělecké ocenění získal zpěvák populární hudby.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, Vltava, Oči má sněhem zaváté, Léta prázdnin, Byl by hřích se potmě bát, Moje první láska sed dnes vdává, Tam, kam chodí vítr spát, Zavřu teď krám s básněmi, Když jsem já byl tenkrát kluk, Nestarej se kamaráde, Oči barvy holubí, Ukážu Ti cestu rájem, Karel Gott,

Prezentaci ppsx Karel Gott - Vltava jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Hudební.

Od 28. 09. 2017 si prezentaci stáhlo 342 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Karel Gott - Vltava pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la BM.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 9,01 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Karel Gott - Vltava můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.