Prezentace ppsx - Kaňon Stratená - Slovensko

Nejde-li Vám prezentace ppsx Kaňon Stratená - Slovensko stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Slovenský ráj na východě Slovenska je unikátní krasové pohoří, charakteristické úzkými kaňony s vodopády. Jednou z lokalit tohoto území je i Stratenský kaňon.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, krajina, příroda, řeka, les, skály, hory, Stratená, Stratenský kaňon, Slovenský ráj, Slovensko,

Prezentaci ppsx Kaňon Stratená - Slovensko jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Místa,krajina,příroda.

Od 13. 01. 2016 si prezentaci stáhlo 375 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Kaňon Stratená - Slovensko pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Steve.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 9,02 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Kaňon Stratená - Slovensko můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.