Prezentace ppsx - Kanárské ostrovy - Gran Canaria

Nejde-li Vám prezentace ppsx Kanárské ostrovy - Gran Canaria stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Gran Canaria je třetí největší ostrov Kanárských ostrovů,které jsou autonomní společenství Španělska.Název je odvozen z latinského označení pro psa: „canis“, protože tyto ostrovy byly podle legendy hlídány obrovskými psy.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, krajina, písečné duny, letoviska, města, Maspalomas, Playa del Inglés, zábavní park, přístav Puerto de Mogán, vodní park, Palmitos Park, papoušci, San Augustin, příroda, vnitrozemí, Gran Canaria, Kanárské ostrovy,

Prezentaci ppsx Kanárské ostrovy - Gran Canaria jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Ostrovní státy.

Od 12. 06. 2011 si prezentaci stáhlo 953 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Kanárské ostrovy - Gran Canaria pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la BOB K..Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 9,03 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Kanárské ostrovy - Gran Canaria můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.