Prezentace pps - Jordánsko - průvodce Petrou

Nejde-li Vám prezentace pps Jordánsko - průvodce Petrou stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Skalní město Petra a archeologické naleziště v Jordánsku je od roku 1985 na seznamu UNESCO. V Bibli je označováno jako Selá a Arabové mu dali jméno Mojžíšovo údolí.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, mapy, text, informace, hrobka, kaňon, pokladnice, ulice, obelisk, obětiště, chrám, klášter, divadlo, Petra, Jordánsko,

Prezentaci pps Jordánsko - průvodce Petrou jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Asie.

Od 19. 10. 2012 si prezentaci stáhlo 494 návštěvníku.

Prezentaci pps Jordánsko - průvodce Petrou pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Yves Delachaux.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 5,18 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Jordánsko - průvodce Petrou můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.