Prezentace pps - Jižní Norsko

Nejde-li Vám prezentace pps Jižní Norsko stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Mezi nejvyššími vrcholy Norska, strhujícími pohledy na ledovec, přes hluboká údolí ve kterých burácejí řeky s peřejemi. Malý človíček v zemi obrů. Tak si možná budete připadat na treku, který zahrnuje opravdu to nejkrásnější z celého národního parku Jotunheimen, jehož jméno v překladu opravdu zemi obrů znamená.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, krajina, příroda, hory, skály, lesy, moře, maják, jezero, řeka, vodopád, venkov, město, Norsko,

Prezentaci pps Jižní Norsko jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Evropa.

Od 02. 07. 2011 si prezentaci stáhlo 1092 návštěvníku.

Prezentaci pps Jižní Norsko pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Gebruiker;jantjebeton.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 4,71 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Jižní Norsko můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.