Prezentace pps - Jiřiny

Nejde-li Vám prezentace pps Jiřiny stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Jiřina (Dahlia), česky též jiřinka, je rod rostlin z čeledi hvězdnicovité. Zahrnuje 38 botanických druhů a pochází z tropické Ameriky, kde je rozšířen v oblasti od Mexika po Kolumbii. Bylo vypěstováno množství rozmanitých zahradních kultivarů a hybridů různých tvarů a barev, které se oficiálně dělí do 14. skupin. Rostliny mají zásobní orgán ve formě hlízy, která jim umožňuje přečkat nepříznivé podmínky přečkat nepříznivé podmínky, jako je zima a sucho. Nejsou mrazuvzdorné.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, pps, fotografie, obrázky, květy, květiny, rostliny, Dahlie, Jiřina, flora,

Prezentaci pps Jiřiny jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Flóra.

Od 10. 03. 2020 si prezentaci stáhlo 53 návštěvníku.

Prezentaci pps Jiřiny pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Michele.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 11,9 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Jiřiny můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.