Prezentace ppsx - Jeskynní hotel Yunak Evleri

Nejde-li Vám prezentace ppsx Jeskynní hotel Yunak Evleri stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Yunak Evleri je jedinečný jeskynní hotel zakřivený do horského srázu. Nabízí pokoje se datuje do 5. století a 19th-staletý řecký zámek. Pokoje v Yunak Evleri mají teplé dřevěné podlahy, koberce a tradiční ručně vyráběným nábytkem. Každý z nich má svou vlastní prostornou mramorovou koupelnu s vybavením. Některé obsahují vířivku. On-site Knihovna nabízí knihy o Cappadocia a Turecko. Hosté mohou využívat také velkou sbírku jazzových a klasických CD či sledovat film na celé obrazovky-TV ve starém zámku. Pozorný personál nabízí poradenství přímo na Zajímavosti v okolí včetně podzemní města Kappadokie a skryté prostorné kostely. K dispozici je také pořádá pravidelné prohlídky a soukromé s profesionálními průvodci.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, ppsx, fotografie, obrázky, exteriér, interiér pokoje, koupelna, jeskyně, hotel, Yunak Evleri, Turecko,

Prezentaci ppsx Jeskynní hotel Yunak Evleri jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Zajímavosti .

Od 22. 05. 2020 si prezentaci stáhlo 66 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Jeskynní hotel Yunak Evleri pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la M &.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 6,20 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Jeskynní hotel Yunak Evleri můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.