Prezentace ppsx - Jeskyně Domica - Slovensko

Nejde-li Vám prezentace ppsx Jeskyně Domica - Slovensko stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Domica je největší jeskyně Slovenského krasu. Řadí se mezi jeskyně světového významu. Nachází se na jižním svahu Silické planiny v okrese Rožňava. Představuje část jeskynního komplexu, který vytváří s jeskyní Baradla v Maďarsku jeden genetický systém celkové délky 21 km. Samotná Domica je dlouhá 5140 m, z této délky je od roku 1932 pro veřejnost zpřístupněný okruh dlouhý 1775 m. Objevil ji Ján Majko v roce 1926.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, Slovenský kras, jeskyně, UNESCO, Domica, Slovensko,

Prezentaci ppsx Jeskyně Domica - Slovensko jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Evropa.

Od 23. 03. 2016 si prezentaci stáhlo 340 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Jeskyně Domica - Slovensko pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Steve.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 8,75 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Jeskyně Domica - Slovensko můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.