Prezentace pps - Jeden den v Lindau

Nejde-li Vám prezentace pps Jeden den v Lindau stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Historické centrum Lindau, města v jižním Německu, se nachází na stejnojmenném ostrově v Bodamském jezeře spojeném s pevninou železničním náspem a mostem, novější zástavba pak na jeho břehu. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, klášter, kostel sv. Štěpána, Panny Marie, interiér, radnice, fasády, věž Mangturm, maják, socha lva, jezero, Lindau, Německo,

Prezentaci pps Jeden den v Lindau jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Města.

Od 07. 04. 2016 si prezentaci stáhlo 271 návštěvníku.

Prezentaci pps Jeden den v Lindau pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Felicia Popescu.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 6,90 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Jeden den v Lindau můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.