Prezentace ppsx - Javoříčské jeskyně

Nejde-li Vám prezentace ppsx Javoříčské jeskyně stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Podzemní systém Javoříčských jeskyní vytváří komplikovaný komplex chodeb, dómů a propastí. Tyto jeskyně vynikají mimo velikosti podzemních prostor zejména překrásnou krápníkovou výzdobou, jednou z celkově vůbec nejbohatších v České republice. Patří také k zatím největšímu známému zimovišti vrápence malého na území České republiky.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, krápníky, netopýr, propast, jeskyně, Javoříčko, Česká republika,

Prezentaci ppsx Javoříčské jeskyně jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 09. 11. 2017 si prezentaci stáhlo 378 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Javoříčské jeskyně pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Kindd.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 12,0 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Javoříčské jeskyně můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.