Prezentace ppsx - Jaro v Japonsku

Nejde-li Vám prezentace ppsx Jaro v Japonsku stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Každý rok na jaře propukne v Japonsku nefalšované davové šílenství. V tu dobu se totiž odehrává místní div světa. Říkají mu Hanami, což v překladu znamená obdivování sakur. Vlastně to přesně znamená obdivování květin. Snad každý Japonec musí každý rok věnovat alespoň půl dne pikniku pod sakurami. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, tapety, květiny, wistárie, sakura, floxy, jaro, krajina, příroda, Japonsko, Asie,

Prezentaci ppsx Jaro v Japonsku jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Ostrovní státy.

Od 22. 04. 2017 si prezentaci stáhlo 298 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Jaro v Japonsku pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la B.M..Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 11,4 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Jaro v Japonsku můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.