Prezentace ppsx - Jaro a léto 2019

Nejde-li Vám prezentace ppsx Jaro a léto 2019 stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Jaro (zastarale vesna) je jedno ze čtyř ročních období. V mírném pásu se vyznačuje začátkem vegetativní aktivity rostlin a zvýšením aktivity živočichů. Prodlužují se dny, otepluje se. Léto je roční období mezi jarem a podzimem. Nastává v mírných a polárních oblastech, v jinou dobu na severní a jižní polokouli. V různých oborech je definováno různě. Astronomické léto začíná letním slunovratem a končí podzimní rovnodenností. Vegetační léto v mírném pásu se vyznačuje průměrnými teplotami nad 15 °C. V tomto období bývají na školách hlavní prázdniny.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, ppsx, fotografie, obrázky, brouk, rostlina, pavučina, hmyz, zahrada, jaro, léto, roční doba,

Prezentaci ppsx Jaro a léto 2019 jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Roční doby.

Od 25. 05. 2020 si prezentaci stáhlo 70 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Jaro a léto 2019 pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la alena jůzová.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 12,7 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Jaro a léto 2019 můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.