Prezentace pps - Japonská krása

Nejde-li Vám prezentace pps Japonská krása stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Dominantou Japonska je hrad Kumamoto, velký a ve své době skvěle opevněný japonský hrad (širo). Hlavní hradní věž je sice betonová rekonstrukce ze 70. let 20. století, ale ostatní budovy jsou původní. Hrad byl obléhán během Sacumské vzpoury v roce 1877 a po 53 dnech byl dobyt a vypálen.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, Fudži, chrám Kinkakuji, most Kintai, Sacred, palác Kumamoto, Imperial, Seiryoji, Toji, Národní park Zao, Tokio, Japonsko,

Prezentaci pps Japonská krása jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Asie.

Od 29. 02. 2012 si prezentaci stáhlo 979 návštěvníku.

Prezentaci pps Japonská krása pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la user.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 7,33 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Japonská krása můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.