Prezentace pps - Izraelské mořské hlubiny

Nejde-li Vám prezentace pps Izraelské mořské hlubiny stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Ejlat je nejjižnější izraelské město, přístav a turistické letovisko při severním cípu Rudého moře u Akabského zálivu. Severně od města se táhne příkopová propadlina Vádí al-Araba, která dále na severu pokračuje v oblasti Mrtvého moře. V římských i byzantských dobách byl Ejlat využíván jako přístav.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, moře, život, ryby, korály, barvy, Eilat, Izrael,

Prezentaci pps Izraelské mořské hlubiny jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Místa,krajina,příroda.

Od 05. 01. 2012 si prezentaci stáhlo 502 návštěvníku.

Prezentaci pps Izraelské mořské hlubiny pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Adriana Nastase.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 7,29 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Izraelské mořské hlubiny můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.