Prezentace ppsx - Izrael

Nejde-li Vám prezentace ppsx Izrael stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Nachal Cin je třetí největší vádí (120 km) v Izraeli. Vádí jsou údolí vzniklá vyschlými koryty řek v suchých oblastech (pouště, polopouště). Zůstávají po většinu doby suchá, voda jimi protéká nárazově jen po deštích či ve vlhčím období roku a často vytváří strmé stěny ohraničující údolí a dno pokryje horninovou sutí.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, pohoří, poušť, záliv, Eilat, Měsíční údolí, Bílý kaňon, řeka, údolí, vádí, Arod, Cin, Marzeva, Himar, Arugod, Paran, vesnice, přírodní rezervace, Ein Gedi, Mrtvé moře, Massada, Akhziv, Caesaria, Herdesův bazén, Rodion, Chrámová hora, Izrael,

Prezentaci ppsx Izrael jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Asie.

Od 16. 10. 2017 si prezentaci stáhlo 281 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Izrael pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la J@.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 9,19 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Izrael můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.