Prezentace pps - Hrady a zámky Francie

Nejde-li Vám prezentace pps Hrady a zámky Francie stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Možná vás fotografie francouzských hradů a zámků - Saumur, Angers, Amboise, Beynac, Bonaguil, Castelnaud, Challain, Chambord, Chaumont, Chenonceaux, Fayrac, Langeais, Montsoreau, Pierrefonds, Sully, Vitré - inspirují k výletu nebo dovolené.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, Saumur, Angers, Amboise, Beynac, Bonaguil, Castelnaud, Challain, Chambord, Chaumont, Chenonceaux, Fayrac, Langeais, Montsoreau, Pierrefonds, Sully, Vitré, Francie, Evropa,

Prezentaci pps Hrady a zámky Francie jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Hrady,zámky,paláce.

Od 26. 03. 2011 si prezentaci stáhlo 951 návštěvníku.

Prezentaci pps Hrady a zámky Francie pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la valerie.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 3,94 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Hrady a zámky Francie můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.