Prezentace ppsx - Hradčanské zahrady

Nejde-li Vám prezentace ppsx Hradčanské zahrady stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Fürstenberská zahrada se nachází v Praze na Malé Straně. Je součástí tzv. palácových zahrad pod Pražským hradem a dělí se na Malou a Velkou Fürstenberkou zahradu. Sousedí na severu se zahradou Na Valech a Starými zámeckými schody, na jihu s různými paláci, na západě se zahradou kolovratskou.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, ppsx. fotografie, obrázky, Lesliovsko Thunovská zahrada, Hartigovská zahrada, Velká Fürstenberská zahrada, Malá Fürstenberská zahrada, Pálffyovská zahrada, Ledeburská zahrada, zahrada, Praha Česká republika,

Prezentaci ppsx Hradčanské zahrady jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 17. 04. 2020 si prezentaci stáhlo 82 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Hradčanské zahrady pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la internet + erich.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 8,06 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Hradčanské zahrady můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.