Prezentace ppsx - Hrad Kost

Nejde-li Vám prezentace ppsx Hrad Kost stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Hrad Kost je jedním z našich nejzachovalejších a nejkrásnějších gotických hradů. Leží v nádherné krajině Českého ráje, na skalním ostrohu při styku tří údolí ( Plakánek, Prokopské a údolí při Černém rybníku). Hrad postavil Beneš z Vartemberka ( který si nechával říkat Benesius di Costi ) v polovině 14. stol.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, hrad, exteriér, interiér, černá kuchyně, mučírna, Kost, Česká republika,

Prezentaci ppsx Hrad Kost jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 30. 10. 2017 si prezentaci stáhlo 178 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Hrad Kost pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Marta K..Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 12,5 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Hrad Kost můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.