Prezentace ppsx - Hrad Frýdštejn

Nejde-li Vám prezentace ppsx Hrad Frýdštejn stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Hrad Frýdštejn byl z části vytesán ve skále. Za zvláštní pozornost stojí světnička vytesaná jižně od hlavní věže, kde výklenek ve stěně i oltář naznačují, že jde o někdejší kapli. Podle letopočtu 1691 byla využívána ještě dlouho po opuštění hradu. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, krajina, zřícenina, hradby, věž, hrad, Frýdštejn, Česká republika,

Prezentaci ppsx Hrad Frýdštejn jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 29. 08. 2016 si prezentaci stáhlo 329 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Hrad Frýdštejn pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la B.M..Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 8,70 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Hrad Frýdštejn můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.