Prezentace ppsx - Hotel Burj Al Arab - Dubai

Nejde-li Vám prezentace ppsx Hotel Burj Al Arab - Dubai stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Krátce po svém slavnostním otevření 1. prosince 1999 začal být lidmi neoficiálně označován jako „sedmihvězdičkový hotel“ a dodnes stále patří mezi nejluxusnější hotely na světě. Jinak se mu říká plachetnice.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, hotel Burj Al Arab, interier, axterier, panorama, město, Dubai, Spojené arabské emiráty, SAE,

Prezentaci ppsx Hotel Burj Al Arab - Dubai jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Města.

Od 15. 03. 2012 si prezentaci stáhlo 747 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Hotel Burj Al Arab - Dubai pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la BOB K..Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 9,35 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Hotel Burj Al Arab - Dubai můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.