Prezentace pps - Francouzská Polynésie

Nejde-li Vám prezentace pps Francouzská Polynésie stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Francouzská Polynésie je zámořské společenství Francie v Oceánii tvořené 118 ostrovy rozesetými po území velkém asi jako celá Evropa. Vědci se dnes všeobecně shodují, že právě Francouzská Polynésie je územím, které bylo osídleno lidmi jako jedno z posledních míst planety. Prvními ostrovy, které byly ve Francouzské Polynésii osídleny, byly Markézské ostrovy. Stalo se tak teprve ve druhém století před naším letopočtem.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, příroda, moře, Tichý oceán, pláže, hory, ostrovy, Francouzská Polynésie, Francie,

Prezentaci pps Francouzská Polynésie jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Austrálie a Oceánie.

Od 03. 09. 2011 si prezentaci stáhlo 885 návštěvníku.

Prezentaci pps Francouzská Polynésie pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Robert.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 4,06 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Francouzská Polynésie můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.