Prezentace pps - Francouzská Polynesie

Nejde-li Vám prezentace pps Francouzská Polynesie stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Ostrovy se seskupují do několika souostroví sopečného původu, která dohromady pokrývají oblast o rozměrech asi 2000 km² ze západu na východ a 2400 km² ze severu na jih. Sousedy Francouzské Polynésie jsou na západě ve vzdálenosti asi 350 km Cookovy ostrovy, na severu ve vzdálenosti asi 430 km Kiribati a na východě ve vzdálenosti asi 370 km Pitcairnovy ostrovy.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, Tahiti, Bora Bora, Tehotu, Moorea, Tiputa, Rangiroa, Francouzská polynézie,

Prezentaci pps Francouzská Polynesie jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Austrálie a Oceánie.

Od 17. 08. 2010 si prezentaci stáhlo 671 návštěvníku.

Prezentaci pps Francouzská Polynesie pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la XP.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 1,72 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Francouzská Polynesie můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.