Prezentace pps - Francie z letadla

Nejde-li Vám prezentace pps Francie z letadla stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Francie je demokratický stát, jehož většina území se nachází v západní Evropě. Francouzskou republiku tvoří i tzv. Zámořská Francie, která zahrnuje území v Karibiku, Severní a Jižní Americe, v Indickém oceánu a Oceánii. Francouzi metropolitní Francii kvůli jejímu geografickému tvaru často přezdívají L'Hexagone (šestiúhelník). K Francii patří také malý ostrov Korsika.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, Amboise, Arradon, Biron, Avignon, Blois, Beynac, Cabour, Carcassonne, Bayeux, Disneyland, Paříž, Dormans, Cheverny, Ermenonville, Blonville, Nantes, Saint Malo, Francie,

Prezentaci pps Francie z letadla jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Evropa.

Od 06. 03. 2011 si prezentaci stáhlo 638 návštěvníku.

Prezentaci pps Francie z letadla pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Josefina.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 6,83 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Francie z letadla můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.