Prezentace pps - Fotografie z Islandu

Nejde-li Vám prezentace pps Fotografie z Islandu stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Island leží na rozhraní dvou litosférických desek v oblasti Středoatlantského hřbetu, místě kde dochází ke vzniku nové oceánské kůry a jejímu následnému rozpínání. Nicméně vyjma toho se pod Islandem nachází pravděpodobně horká skvrna způsobující enormní produkci lávy. Výsledkem unikátního podloží je vznik riftové oblasti s bohatou sopečnou aktivitou.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, krajina, příroda, ledovce, jezera, moře, hory, Island, Evropa,

Prezentaci pps Fotografie z Islandu jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Evropa.

Od 01. 07. 2010 si prezentaci stáhlo 630 návštěvníku.

Prezentaci pps Fotografie z Islandu pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Haber.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 2,75 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Fotografie z Islandu můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.