Prezentace ppsx - Fota kolem roku 1930

Nejde-li Vám prezentace ppsx Fota kolem roku 1930 stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Pokud znáte místa zachycená na fotografiích, můžete porovnávat. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, dobové fotografie, Tábor, Jindřichův Hradec, Praha, Václavské náměstí, Staroměstské náměstí, Hradčany, Letohrádek Hvězda, Poděbrady, Františkovi lázně, Mariánské lázně, hrady, zámky, Choustník, Hluboká nad Vltavou, Zvíkov, Orlík, Konopiště, Šternberk, Dobříš, Okoř, Bezděz, Točník, Stránov, Veltrusy, Česká republika,

Prezentaci ppsx Fota kolem roku 1930 jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 06. 05. 2019 si prezentaci stáhlo 86 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Fota kolem roku 1930 pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la jindrich.brodsky.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 4,93 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Fota kolem roku 1930 můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.