Prezentace ppsx - Fialová magie

Nejde-li Vám prezentace ppsx Fialová magie stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

M.Horníček
- Kos zpívá, květ voní, potok šumí. Poslechneme si to, přičichneme, víme své. Barvy nás potěší a jejich nesourodá sousedství nás nepobuřují. Všechno je na svém místě.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, zahrada, fialová, barva, fialová květina, koniklec, krokus, plamének, clematis, maceška, tařička, flox, kosatec, azalka, rhododendron, česnek, pavlovnie, astra, poděnka, kakost, všelicha, šalvěj, lilie, mečík, balsamina,

Prezentaci ppsx Fialová magie jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Flóra.

Od 29. 06. 2014 si prezentaci stáhlo 310 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Fialová magie pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la JS.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 6,63 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Fialová magie můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.