Prezentace ppsx - Fauna a Flora

Nejde-li Vám prezentace ppsx Fauna a Flora stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Fauna je souhrnné označení té části přírody, kterou se zabývá zoologie, to znamená živočichy. Slovo pochází z řeckého jména Fauna, což byla tamější bohyně plodnosti, sestra Fauna. Souvisejícím termínem je flóra, používaná naopak v botanice. Flóra je soubor rostlinných druhů určitého území. Základními jednotkami těchto území jsou v dnešní době státy, i když se setkáváme i s celky většími. Mnohem častější jsou ovšem celky menší. Každý stát se snaží sepsat svoji flóru, tedy vydat soubornou publikaci všech rostlinných druhů svého státu. Řada rozvojových zemí ale tuto květenu zatím nemá a tuto funkci suplují různé mezinárodní organizace, nebo botanické instituce v rozvinutých zemích.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, ppsx, fotografie, obrázky, rostliny, květiny, růže, záhony, zvířata, kočka, pes, medvěd, fauna, flóra,

Prezentaci ppsx Fauna a Flora jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Fauna.

Od 13. 05. 2020 si prezentaci stáhlo 79 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Fauna a Flora pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Leona.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 7,88 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Fauna a Flora můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.