Prezentace ppsx - Evropské státy a jejich hlavní města - mimo EU

Nejde-li Vám prezentace ppsx Evropské státy a jejich hlavní města - mimo EU stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Seznam evropských států obsahuje všechny nezávislé, závislé a neuznané státy a územní celky, které alespoň částečně zasahují na území evropského kontinentu a Arménii, která se do Evropy kulturně a historicky řadí. Celkem se jedná o 50 plně nezávislých a mezinárodně uznaných států, 6 částečně uznaných států, 6 závislých území a 2 území se speciálním mezinárodním postavením.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, Tiranë, Andorra la Vella, Minsk, Sarajevo, Podgorica, Reykjavik, Vaduz, hl. města, Evropa,

Prezentaci ppsx Evropské státy a jejich hlavní města - mimo EU jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Evropa.

Od 04. 02. 2014 si prezentaci stáhlo 454 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Evropské státy a jejich hlavní města - mimo EU pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Lenka.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 10,3 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Evropské státy a jejich hlavní města - mimo EU můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.