Prezentace pps - Elektrárna Rudolfov

Nejde-li Vám prezentace pps Elektrárna Rudolfov stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Vodní elektrárna v Rudolfově v Jizerských horách bude národní technickou památkou. Je ojedinělou výrobnou elektrické energie nejen v Česku, ale také v rámci celé Evropy. Vodní turbíny a stroje jsou staré 85 let a fungují bez větších oprav po celu dobu své existence.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, elektrárna Rudolfov, Mlynářův kříž, Liberecká výšina lidové sady, Liberec,

Prezentaci pps Elektrárna Rudolfov jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 24. 07. 2017 si prezentaci stáhlo 202 návštěvníku.

Prezentaci pps Elektrárna Rudolfov pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Bohumil Žďárský.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 12,0 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Elektrárna Rudolfov můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.