Prezentace ppsx - Dalajláma - citáty

Nejde-li Vám prezentace ppsx Dalajláma - citáty stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Samotné slovo dalajláma se skládá ze dvou slov: z mongolského dalaj, což znamená „oceán“, a láma či lama, což je tibetský ekvivalent sanskrtského slova guru. Slovní spojení dalajláma tak doslova znamená „oceánský láma“, čili láma, jehož moudrost a ctnost jsou hluboké jako oceán. V přeneseném slova smyslu bývá výraz dalajláma překládán jako „oceán moudrosti“.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, krajina, jezera, citáty, Dalajláma,

Prezentaci ppsx Dalajláma - citáty jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Citáty,přísloví.

Od 25. 08. 2017 si prezentaci stáhlo 174 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Dalajláma - citáty pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la B.M..Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 13,9 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Dalajláma - citáty můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.