Prezentace ppsx - Chutě Jihovýchodní Asie

Nejde-li Vám prezentace ppsx Chutě Jihovýchodní Asie stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Asijská kuchyně odkazuje na některou z několika hlavních regionálních kuchyní, včetně oblastí Východní Asie, Jihovýchodní Asie, Jižní Asie, Střední Asie a Středního východu. Kuchyně je charakteristický styl vaření a tradic, obvykle spojených s konkrétní kulturou. Asie je jako největší a nejlidnatější kontinent domovem mnoha kultur, z nichž mnohé mají své vlastní charakteristické kuchyně. K ingrediencím, jež jsou společné mnoha kulturám ve východní a jihovýchodní části kontinentu, patří rýže, zázvor, česnek, sezamová semínka, chilli papričky, sušená cibule, sója a tofu. Běžnými metodami vaření jsou smažení, vaření v páře a fritování.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, ppsx, fotografie, obrázky, jídlo, Asie,

Prezentaci ppsx Chutě Jihovýchodní Asie jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Asie.

Od 15. 03. 2020 si prezentaci stáhlo 54 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Chutě Jihovýchodní Asie pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Tony, Steve.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 9,18 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Chutě Jihovýchodní Asie můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.