Prezentace ppsx - Chip Phillips fotografie

Nejde-li Vám prezentace ppsx Chip Phillips fotografie stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Americký amatérský fotograf Chip Phillips se začal věnovat fotografování v roce 2006, kdy mu jeho otec dal starý Pentax. Navzdory skutečnosti, že Chip pracuje jako hudebník v symfonickém orchestru a také učí klarinet na univerzitě, najde čas na fotku. Nejvíce se mu líbí natáčení krajin, které vyšel víc než profesionálně, což potvrzují publikace v časopisech a vítězství v soutěžích. Zde je výběr jeho fotografií z hor a jezer.

Klíčová slova: prezenace s hudbou, ppsx, fotografie, obrázky, fotograf, amatér, Chip Phillips,

Prezentaci ppsx Chip Phillips fotografie jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Foto-obrazy.

Od 21. 03. 2020 si prezentaci stáhlo 73 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Chip Phillips fotografie pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Tony, Steve.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 7,53 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Chip Phillips fotografie můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.