Prezentace ppsx - Cheb

Nejde-li Vám prezentace ppsx Cheb stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

První historicky dochovaná zmínka o Chebu pochází z roku 1061. Roku 1146 připadlo Chebsko císaři Fridrichu I. Barbarossovi, který zde kolem roku 1180 nechal postavit dodnes z části zachovaný středověký hrad. Na město byl Cheb povýšen roku 1179. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, město, nám. Jiřího z Poděbrad, domy na náměstí, kašna Neptun, kašna s rytířem Rolandem, na Růžovém kopečku-sv. Mikuláš, kostel sv. Mikuláše a Alžběty, sv. Bartoloměje, sv. Václava, Štaufský sloup, hrad, šance, Mlýnská věž, Cheb, Česká republika ,

Prezentaci ppsx Cheb jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 05. 10. 2017 si prezentaci stáhlo 335 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Cheb pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la JS.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 7,91 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Cheb můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.