Prezentace ppsx - Cestování s citáty

Nejde-li Vám prezentace ppsx Cestování s citáty stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Petr Horký - Cesta je krásná návratem. Na místa, kde jsem už byl, na místa, kde to mám rád a hlavně - domů. Tedy k sobě. Cestováním bychom si neměli budovat další a další domovy, ale líp a líp poznávat krajinu v sobě.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, místa, krajina, příroda, hory, jezera, obloha, města, cestování, citáty,

Prezentaci ppsx Cestování s citáty jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Místa,krajina,příroda.

Od 29. 09. 2017 si prezentaci stáhlo 257 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Cestování s citáty pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Svatka.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 9,38 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Cestování s citáty můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.