Prezentace ppsx - Cesta po amazonce

Nejde-li Vám prezentace ppsx Cesta po amazonce stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Amazonka je nejvodnatější a nejdelší řekou na Zemi. Nachází se v rovníkové oblasti Jižní Ameriky. Řeka pramení v Peru a stéká ze svahů And do peruánské části Amazonské nížiny. Její tok dále tvoří relativně krátkou hranici mezi Peru a Kolumbií a nakonec pokračuje do Brazílie (Amazonas, Pará, Amapá), kde napříč jejím územím teče ve směru západ-východ do Atlantiku. Je nejvodnatější, nejdelší a má největší povodí ze všech řek na Zemi. Udávaná velikost povodí se pohybuje v různých zdrojích od 6 915 000 do 7 180 000 km². To zabírá 40% světadílu, přičemž podstatná část jejího toku protéká Amazonským deštným pralesem. ...

Klíčová slova: prezentace s hudbou, ppsx, fotografie, obrázky, krajina, řeka, Amazonka,

Prezentaci ppsx Cesta po amazonce jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Jezera,moře,řeky.

Od 07. 05. 2020 si prezentaci stáhlo 85 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Cesta po amazonce pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la L.P.M..Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 5,46 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Cesta po amazonce můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.