Prezentace ppsx - Český Krumlov

Nejde-li Vám prezentace ppsx Český Krumlov stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Centrum s početným souborem významných architektonických památek vytváří z Českého Krumlova mimořádně hodnotný, dochovaný celek středověkého rezidenčního města, které se rozvíjelo od 13. století. Historické jádro Českého Krumlova bylo v roce 1992 zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, ulice, náměstí, zámek, město, UNESCO, Český Krumlov, Česká republika,

Prezentaci ppsx Český Krumlov jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 12. 11. 2017 si prezentaci stáhlo 214 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Český Krumlov pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la *****.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 10,5 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Český Krumlov můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.