Prezentace pps - Česko a Slovensko z letadla

Nejde-li Vám prezentace pps Česko a Slovensko z letadla stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

V této prezentaci najdete krásné fotografie České republiky a Slovenska z letadla. Stačí si jen udělat pohodlí a vychutnat si pohled z letadla na Česko a naše sousedy Slovensko.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, krajina, příroda, města, Sněžka, Trosky, Kunětická hora, Hradec Králové, Sychrov, Praděd, Gerlach, Lomnické sedlo, Smokovce, Štrbské pleso, Česko, Slovensko, Czech Republic, Slovakia,

Prezentaci pps Česko a Slovensko z letadla jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 11. 01. 2011 si prezentaci stáhlo 1271 návštěvníku.

Prezentaci pps Česko a Slovensko z letadla pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la malysek.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 6,27 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Česko a Slovensko z letadla můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.