Prezentace ppsx - České Budějovice a okolí

Nejde-li Vám prezentace ppsx České Budějovice a okolí stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Statutární město České Budějovice nechal založit český král Přemysl Otakar II. v roce 1265. Město je správní a kulturní metropolí Jihočeského kraje. V Českých Budějovicích je možné navštívit a vidět řadu historických památek a muzeí. Pro ně a blízkost dalších historicky cenných míst (Hluboká nad Vltavou, Český Krumlov, Zlatá Koruna, Vyšší Brod, Třeboň atd.) jsou České Budějovice častým cílem turistů. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, krajina, město, centrum, náměstí, Katedrála sv. Mikuláše, Rabštejnská věž, radnice, České Budějovice, Česká republika,

Prezentaci ppsx České Budějovice a okolí jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 30. 06. 2016 si prezentaci stáhlo 568 návštěvníku.

Prezentaci ppsx České Budějovice a okolí pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Yveta.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 8,25 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - České Budějovice a okolí můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.