Prezentace pps - Česká republika

Nejde-li Vám prezentace pps Česká republika stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Krátká pozvánka i inspirace, kam na výlet nebo dovolenou. Co třeba - Týnský chrám, Karlův most, Chrám sv. Víta, Hradčany, Praha, Karlovy Vary, Konopiště, Hluboká prostě naše krásná Česká republika.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, Týnský chrám, Karlův most, Chrám sv. Víta, Hradčany, architektura, Praha, Karlovy Vary, Konopiště, Hluboká, Česká republika, Česko,

Prezentaci pps Česká republika jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 25. 08. 2012 si prezentaci stáhlo 888 návštěvníku.

Prezentaci pps Česká republika pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Lia.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 4,31 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Česká republika můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.