Prezentace pps - Černá Hora - Montenegro

Nejde-li Vám prezentace pps Černá Hora - Montenegro stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Černá Hora (13 812 km²) byla prohlášena „ekologickým státem“. Na jeho území bylo zřízeno pět národních parků: Lovćen (považovaný za prapůvodní Černou Horu), Biogradska Gora, Skadarské jezero, Durmitor a Prokletije.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, krajina, příroda, hory, moře, jezero, Skadar, Piva, Bukumirsko, řeka, Crnojevića, Tara, město, Podgorica, Ulcinj, klášter, Černá Hora, Montenegro,

Prezentaci pps Černá Hora - Montenegro jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Evropa.

Od 08. 02. 2013 si prezentaci stáhlo 595 návštěvníku.

Prezentaci pps Černá Hora - Montenegro pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Jagica.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 4,35 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Černá Hora - Montenegro můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.