Prezentace ppsx - Canada

Nejde-li Vám prezentace ppsx Canada stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Nespoutaná příroda, velká jezera a hory, taková je Kanada. Mezi významné řeky Kanady patří řeka sv. Vavřince. Největší pohoří Kanady jsou Skalnaté hory. Kanada má nejvíce jezer na světě, která jsou zároveň největší světovou zásobárnou sladké povrchové vody.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, Calgary, příroda, krajina, města, státy, Amerika, Severní Amerika,

Prezentaci ppsx Canada jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Severní Amerika.

Od 14. 02. 2016 si prezentaci stáhlo 483 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Canada pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la ---.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 4,54 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Canada můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.