Prezentace ppsx - Bouzov - interiér hradu

Nejde-li Vám prezentace ppsx Bouzov - interiér hradu stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Hrad Bouzov působí dojmem dobře zachované středověké památky, jeho současná podoba však pochází z romantické přestavby z přelomu 19. a 20. století. Od roku 1958 je Bouzov chráněn jako kulturní památka ČR a v roce 1999 byl zapsán na seznam národních kulturních památek. Patří mezi nejnavštěvovanější památky v Česku a je vyhledávaným místem filmařů.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, hrad, interiér, nástěnné malby, Bouzov, Česká republika,

Prezentaci ppsx Bouzov - interiér hradu jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 31. 08. 2017 si prezentaci stáhlo 221 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Bouzov - interiér hradu pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la B.M..Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 12,7 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Bouzov - interiér hradu můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.