Prezentace pps - Bonsaiové Chryzantémy

Nejde-li Vám prezentace pps Bonsaiové Chryzantémy stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Chryzantému, vytrvalou rostlinu s dřevnatějícími výhony původem z Japonska a Číny, najdete v odborné literatuře vydané před více lety pod latinským jménem Chrysanthemum. V Japonsku je chryzantéma tradičním symbolem císařského rodu, dostala se například i na japonskou královskou pečeť. Kvete na konci podzimu a nebo začátkem zimy. Její květy mají mnoho různých barevných odstínů. V období Heian, byla v Japonsku dále šlechtěna. Představovala urozenou třídu a symbolizovala období podzimu, Japonci dokonce pořádali festival chryzantém.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, bansai, Chryzantéma, rostlina, trvalka, flora,

Prezentaci pps Bonsaiové Chryzantémy jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Flóra.

Od 06. 03. 2020 si prezentaci stáhlo 98 návštěvníku.

Prezentaci pps Bonsaiové Chryzantémy pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Z.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 5,90 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Bonsaiové Chryzantémy můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.