Prezentace ppsx - Barokní Manětín

Nejde-li Vám prezentace ppsx Barokní Manětín stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Manětín je půvabné městečko ležící na severním Plzeňsku. Místo bylo osídleno již ve 12. století. V roce 1712 postihl město ničivý požár, při kterém lehla popelem většina měšťanských domů, zámek i kostel. Přestavbou po tomto požáru získal Manětín svou barokní podobu. Město se tak proměnilo ve zcela ojedinělý architektonický celek. V Manětíně a jeho okolí je rozmístěno více než 80 barokních soch a více než 30 barokních dekoračních váz. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, zámek, radnice, baroko, kostel sv. Jana Křtitele, sv. Barbory, sochař Josef Herscher, Štěpán Borovec, sochy, Anděl Strážný, Archanděl Michael, sv. Jan Nepomucký, sv. Ludmila, sv. Benno, biskup sv. Donát, Panna Marie Bolestná, Manětín, Česká republika ,

Prezentaci ppsx Barokní Manětín jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 15. 10. 2016 si prezentaci stáhlo 255 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Barokní Manětín pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la JS.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 8,99 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Barokní Manětín můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.